Travička zelená - Lidové písničky pro děti 1. + CD - Mirek Vostrý

KNIHA + CD

259,00 Kč

8 nejoblíbenějších lidových písniček pro děti v obrázkové knížce s tvrdými deskami. Každá písnička je zde vyobrazena jako jeden velký obrázek s textem písně. Děti si tak texty snáze zapamatují, navíc pod mnohými pojmy si budou moci představit konkrétní podobu. Kniha je tak vhodná nejen k trénování paměti, ale také k rozšiřování slovní zásoby a k jejímu upevňování pomocí obrázků. Samotné obrázky pak mohou posloužit jako podklad k nejrůznějším výukovým hrám a aktivitám. Díky milým kresbám a atraktivnímu grafickému zpracování knížky se učení písniček stane dětem příjemnou zábavou a dospělým vhodnou pomůckou při výuce. Doporučujeme všem, kteří chtějí dětem zprostředkovat hudbu nenásilnou a snadnou formou.

Kniha obsahuje CD se všemi nazpívanými písničkami + jejich karaoke verzi (jen hudba). Díky tomu si děti mohou písničky zpívat s hudebním doprovodem i samy.

Písničky:Kočka leze dírou Skákal pes Ovčáci,čtveráci Já do lesa nepojedu Travička zelená Utíkej káčo utíkej Pec nám spadla Holka modrooká

NAKLADATEL Computer Media

DATUM VYDÁNÍ 1.2.2009

POČET STRAN 18

VAZBA pevná vazba

ROZMĚR 190x260mm