TIM ARMSTRONG - A Poets Life

CD + DVD

499,00 Kč

Tim Armstrong ‎– A Poet's Life

Label: Hellcat Records ‎– 0491-2

Format: CD, Album

               DVD, DVD-Video

Country: Europe

Released: 21 May 2007

Style: Ska, Rock


CD-1 Wake Up

CD-2 Hold On

CD-3 Into Action

CD-4 Translator

CD-5 Take This City

CD-6 Inner City Violence

CD-7 Oh No 3:08

CD-8 Lady Demeter

CD-9 Among The Dead

CD-10 Cold Blooded


DVD-1 Wake Up 

DVD-2 Hold On

DVD-3 Into Action

DVD-4 Translator

DVD-5 Take This City 

DVD-6 Inner City Violence 

DVD-7 Oh No

DVD-8 Lady Demeter 2:24

DVD-9 Among The Dead

DVD-10 Cold Blooded 2:46


CD and DVD are released in a triple box. The booklet has 24 pages and contains credits, lyrics and black and white photos.

Pohodové sólové album kytaristy a zpěváka neo punkových RANCID. Deska vznikala v Los Angeles a ve studiu mu s natáčením pomohli v současnosti čím dál populárnější THE AGGROLITES. Hammondky, dí
včí vokály, svižné dechy, foukací harmonika, subtilní kytara, důrazná basa, bohaté perkuse a Timův uvolněný a neagresivní vokál tvoří dohromady barevnou a pestrou hudební směs, která vás v rytmu reggae ukonejší, jako hravé vlnky někde na rybníce. Občas sice přidají na důrazu, ale ten se projeví spíše v dynamice skladeb a nikoliv ve zvýšené agresivitě. Pozitivní vibrace se z té desky šíří, jako kruhy na vodě, když do ní mrsknete šutr a vsadím se o co chcete, že vám její poslech zvedne náladu. Jako bonus je přiloženo DVD, na němž najdete znovu celé album, tentokrát i s obrazovým doprovodem. Tim totiž natočil rovnou ke každé skladbě i video klip, ovšem je třeba říct, že se s tím po "pankáčsku" moc nemazal. Černobílé obrazové koláže ve stylu obálky, na nichž se střídají záběry kapely s různými lokacemi (Los Angeles, Seattle, Las Vegas, Barcelona, Tokyo).