MICHAEL JACKSON - Michael

CD

359,00 Kč

Michael Jackson ‎- Michael

Label: Epic ‎- 88697-828672-7

Format: CD, Album

Released: 2010

Genre: Electronic, Funk / Soul, Pop


1 Hold My Hand

Featuring [Duet With] - Akon

2 Hollywood Tonight

3 Keep Your Head Up

4 (I Like) The Way You Love Me

5 Monster

Featuring - 50 Cent

6 Best Of Joy

7 Breaking News

8 (I Can't Make It) Another Day

Featuring - Lenny Kravitz

9 Behind The Mask

10 Much Too Soon

Album MICHAEL je první nahrávkou, která vyšla na základě dohody mezi Estate Of Michael Jackson a Sony Music, kteří po smrti Krále Popu oznámili pokračování jejich pětatřicetileté spolupráce. Během této doby Michael prodal stovky miliónů svých nahrávek, měl třináct singlů na prvním místě hitparád a vydal popkulturně fenomenální "Thriller," který se se 100 milióny prodanými kusy stal nejprodávanějším albem všech dob. Král popu nikdy nepřerušil svůj tvůrčí proces, a aniž by to fanoušci po celém světě tušili, Michael neustále psal a nahrával nové skladby, kdekoliv zrovna byl. Díky "novým" písním na albu MICHAEL mají fanoušci možnost slyšet Michaelovy skladby, které za svého života nedovedl k úspěšně k realizaci.

Obal alba MICHAEL byl vytvořen malířem Kadirem Nelsonem v roce 2009. Na této olejové malbě nás Kadir bere na cestu skrz některé zásadní momenty Michaelova života a důležitých lidí kolem něj.

Prvním singlem z alba je skladba "Hold My Hand." duet Michaela s Akonem, který natočili v roce 2007. Vlastnoručně psaná poznámka Michaela Jacksona, která se nachází v jeho pozůstalosti, je přáním, aby se právě tato skladba stala prvním singlem z jeho dalšího projektu. Skladba v nedokončené podobě sice unikla ven v roce 2008, ale Akon jí dal novou a finální produkční podobu až nedávno.

Akon k tomu dodává: "Svět nebyl připraven slyšet "Hold My Hand," když tehdy unikla. Byli jsme z toho zničeni. Ale její čas teď nadešel. Ve své finální podobě je to neuvěřitelná, nádherná a hymnická skladba. Jsem tak hrdý, že jsem měl příležitost s Michaelem pracovat. Byl to jeden z mých největších idolů."