Barbora Hrzánová, Aneta Langerová - Fynn: Pane Bůh, tady Anna

CD - MP3

349,00 Kč

Barbora Hrzánová, Aneta Langerová
Fynn: Pane Bůh, tady Anna

Datum vydání: 21. 9. 2018
Žánr: Audiokniha
(P) 2018 SUPRAPHON a.s.
Katalogové číslo: SU 6458-2

hudba: Aneta Langerová
autor: Fynn
překlad: Ladislav Šenkyřík
čte: Barbora Hrzánová
zpěv: Aneta Langerová

Informace o albu
Čte Bára Hrzánová
Hudba a zpěv Aneta Langerová
Režie Hana Kofránková
Hudební produkce Jakub Zitko

Vše, co nás přesahuje, řečeno jasně a zajímavě ústy malého děvčátka Anny, ve skvělé interpretaci Báry a Anety, doplněno dvěma bonusovými písněmi

Báře Hrzánové a Anetě Langerové jednoho dne vstoupila do života kniha, jejíž poselství by si přály s vámi sdílet.

Kniha Pane Bůh, tady Anna patří dnes ke klasické četbě nejen v anglicky mluvících zemích.

Ve třicátých letech našel mladý Fynn při potulkách ulicemi Londýna malé opuštěné děvčátko Annu, ujal se jí a se svou matkou se o ni staral. Po večerech si spolu vyprávěli a hráli, mluvili o životě, o přírodních vědách a matematice i o všem, co nás přesahuje. Anna Fynnovi povídala o svých rozmluvách s "panem Bohem", jemuž se svěřovala se všemi myšlenkami a těžkostmi. Měla neobyčejnou schopnost přesně formulovat životně důležité otázky, které ji zajímaly a dokázala na ně nalézt i jasné odpovědi. Nevinný, ale pronikavý pohled Anny na svět přiměl Fynna, aby přeformuloval své dosavadní názory.
Audiokniha Pane Bůh, tady Anna vznikla v režii Hany Kofránkové, v podání Barbory Hrzánové s hudbou Anety Langerové a v hudební produkci Jakuba Zitka. Jako speciální bonus obsahuje dvě písně se zhudebněnými texty z knížky. Součástí obalu je malé překvapení, které darovala Ruční papírna Velké Losiny. Inspirovány mimořádným dílem, vytvořily Bára Hrzánová četbou a Aneta Langerová hudbou a zpěvem kongeniální komplet, zasahující naše vědomí silným sdělením.

Audiokniha vznikla ve spolupráci s Karmelitánským nakladatelstvím a Art Shock s.r.o.